NASZA HISTORIA

Mark Łapiejko > NASZA HISTORIA

MARK Łapiejko to firma rodzinna powstała w 1975 roku

Funkcjonujemy na polskim rynku budownictwa przemysłowego od 1975 roku, kiedy to powstał nasz pierwszy zakład produkcyjny. Od początku istnienia nasza firma zlokalizowana jest na obszarze północo-wschodnim Polski – w Dobrym Mieście, województwo Warmińsko Mazurskie.

Zaczynaliśmy jako zakład rzemieślniczy wywarzający niewielkie konstrukcje stalowe oraz świadczący usługi instalatorstwa sanitarnego i C.O. Kolejne etapy rozwoju polegały na poszerzaniu naszej oferty poprzez produkcje różnego rodzaju elementów stalowych, jako części składowych do maszyn stosowanych w przemyśle górniczym, przez produkowanie kompletnych urządzeń odpylających, skończywszy na obiektach wielkopowierzchniowych. Podczas dynamicznego rozwoju branży telefonicznej w latach 90-tych, byliśmy jednym z największych producentów wież telefonii komórkowej. W 2012 roku zrealizowaliśmy pierwszy projekt w formule generalnego wykonawstwa.

Zdobyliśmy zaufanie takich firm jak JBB (Producent Przetwórstwa Mięsnego) i budowaliśmy dla nich kolejne konstrukcje na przestrzeni wielu lat.

Obecnie jesteśmy firmą branży konstrukcji stalowych, która stale się rozwija. Posiadamy zakład produkcyjny w miejscowości Knopin, pod Dobrym Miastem, który wyposażony jest w niezbędne zaplecze technologiczne, pozwalające na wykonanie różnych typów konstrukcji. Dysponujemy własnym sprzętem do montażu konstrukcji jak podnośniki, dźwigi, ładowarki i platformy. Stosujemy innowacyjne rozwiązania i szkolimy kadrę naszych pracowników, tak aby świadczyć najwyższą jakość usług. A odpowiednio zorganizowana logistyka pozwala nam także bezpiecznie dostarczać elementy konstrukcji na plac budowy inwestora.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować projekt w pełni dostosowany do potrzeb klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

DSC_1029
KIF_1042
POLSKAMP

Specjalizujemy się w branży budowy konstrukcji stalowych. Firma jest wyposażona w odpowiednie budynki produkcyjne, wszystkie środki techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Wykonane konstrukcje montujemy własnym sprzętem na placu budowy inwestora. Wykonujemy także obiekty „pod klucz”.

Dbamy o szczegóły i bezpieczeństwo

ZOBACZ FILM PROMOCYJNY
Chcesz dowiedzieć się więcej?